| sweetgirl_1922 a întrebat:

Ca sa afli numarul ascuns care te-a sunat daca vei suna la serviciu clienti o sa iti spuna operatorii sau nu? Multumesc.happy

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Din pacate nu iti vor spune.

| DimLight a răspuns (pentru evenso):

Ba iti spun sau cel putin il pot bloca pe ala sa te mai sune daca face asta in mod repetat..pe abonament sigur te ajuta daca esti pe cartela nu sunt sigur.

| evenso a răspuns (pentru DimLight):

Nu iti spun, am patit si eu si am fost pe abonament, daca ai pile poate iti spun, iar cu blocarea depinde ce telefon ai ( de pe unele telefoane nu poti bloca apelurile private )

| Silq a răspuns:

Nu iti spun, mai bine suna la numarascuns.ro si vezi cine te supara cu apel anonim