| eusuntcipi a întrebat:

Din greseala am anulat comanda de pe Amazon.de, iar acum nu stiu ce sa fac. Cum ii pot contacta sa le spun ca a fost o greseala? Comanda trebuia sa ajunga pe marti-miercuri, iar eu am anulat-o. Oare nu o mai primesc? Le-am trimit email dar nimic. Dau funa.

Răspuns Câştigător
| Kindal38 a răspuns:

Si eu am facut asta.I-am contactat si mi-au spus sa refac comanda.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O comanda neplatita sau anulata, nu are cum sa mai ajunga vreodata.
Nu stiu al ce comenzi te referi, ca pe amazon nu se dau compenzi, se CUMPARA (buy) si se plateste on line, ca de nu primesc banii, nu trimit marfa.

| Kindal38 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu ma refeream la alt site si am crezut ca asa se procedează si acolo.Trebuia să specific.

| eusuntcipi explică (pentru Violleta2022):

Am platit. Chiar azi trebuia ajunga. Dar am facut eu nu stiu ce prin cont si am anulat comanda. Bine ca am vorbit cu cei de la Amazon si au inteles si imi trimit produsele poimaine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru eusuntcipi):

Ma indoiesc ca iti vor trimite ceva in 2 zile.

| eusuntcipi explică (pentru Violleta2022):

Eu am comandat produsele acum 2 saptamani, nu acum 2 zile.

| Violleta2022 a răspuns (pentru eusuntcipi):

Parca ti-am mai explicat ca, pe amazon nu se dau comenzi, se cumapar sis e plateste online, pe loc.
Cum tu ai anulat cumparatura si doar ieri ai reactivat-o si platit-o, ma indoiesc ca iti vor trimite tie expres pachetul in 2 zile, fiind vorba de un transport inetrnational din china.

| Goete a răspuns:

E clar ca nu o mai primesti daca ai anulat-o inainte de a fi trimisa.
Fa alta