| Catalin25999123 a întrebat:

Saptamana trecuta, Luni am comandat de pe eMAG un scaun de birou. Marti, a doua zi a venit dar nu am avut timp sa il desfac atunci ca trebuia sa plec de acasa. Cand am venit casa l-am desfacut dar pachetul era incomplet adica lipseau suruburile. Tot Marti am facut cerere de retur si seara primesc email cum ca returul a fost verificat si urmeaza sa vina sa ridice coletul. Miercuri a venit curierul si a ridicat coletul. Joi seara primesc email cum ca produsul a fost receptionat si urmeaza sa fie verificat si ma vor contacta ei tot pe email. Astazi este marti a doua saptamana si nici un email de la ei. Acum ce sa fac sa mai astept sau sa sun la ei sa vad ce se intampla. As vrea sa stiu cam cat dureaza verficarea coletului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Banii i-ai dat.Asa-i?

| darrio2007 a răspuns (pentru Catalin25999123):

Suna-i.Sa nu cumva sa uite de tine.Si fara marfa si cu banii luati.

| Eduard_Csibi_1996 a răspuns:

Si eu am avut o problema asemanatoare cu o comanda de pe Emag. Mi-am comandat 2 scaune de Gaming si cand le-am desfacut am observat ca la un scaun avea 2 cotiere de (dreapta) asa ca una a trebuit sa o pun invers si m-am chinuit putin pentru ca nu se cam potrivea. Eu in locul tau i-as suna sa se grabeasca cu scaunul acela si i-as face putin firma de ras la telefon pentru ca dureaza 2 saptamani si primesti un scaun (intreg). P.S: Suna-i.