| Hamoody a întrebat:

Buna, eu am cumpărat o pereche de adidasi de la bershka si o talpa e mai inalta decat alta, vreau sa stiu daca se poate returna deoarece nu pot merge, e foarte greu, nu am observat acest lucru in magazin... au trecut 10 zile si credeam ca se va face bine dar nu happy Ajutor? Am bonul produsului, va multumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca se pot returna, mai ales daca au defect de fabricatie
Dar nu uita sa iei chitanta cu tine!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca au un defect si trebuie sa i duci in magazinul de unde i ai cumparat, sunt de damă adidasii?

| Hamoody explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu i-am luat de la secțiunea aceea de bărbați/băieți.

| aditimus a răspuns:

Pull&Bear -retur in 30 de zile cu banii inapoi
Bershka – retur in 30 de zile cu banii inapoi
New Yorker -retur in 14 zile cu banii inapoi
C&A -retur in 30 de zile cu banii inapoi
LCWaikiki-retur 30 de zile cu banii inapoi
Orsay -retur 14 zile cu banii inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei hainele se pot returna timp de 30 de zile, deci da din moment ce ai si bon

| 9mmChris a răspuns:

Din cate stiu, se pot returna
doar daca nu scria lucrul acesta referitor la talpa pe ambalaj