| Oara_Codrut_1992 a întrebat:

Buna eu as vrea sa le fac un cadou parintilor mei dar nu stiu ce m-am gandit ca voi m-ati putea ajuta pentru mama mea ceva pana in 100lei iar pentru tata tot de 100lei va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa-i iei pe amandoi si sa-i duci la un restaurant select. Asa le arati cat de educat si rafinat esti. Pe langa asta mai poti cumpara o floare pentru mama ta si o sticla de vin pentru taica-to care le vei da inainte sau dupa ce ii duci la restaurant. happy

Bafta.

2 răspunsuri:
| JeJeleu a răspuns:

Parfumuri scumpe... sau ce le place lor dar cu parfumurile nu dai niciodata gres

| Oara_Codrut_1992 explică (pentru JeJeleu):

Scuze amandoua raspunsurile sunt bune dar nu pot sa le pun castigatoare