| extremer11 a întrebat:

Un pic de ajutor va rog! As vrea sa le fac parintilor mei un cadou de Craciun si habar nu am ce. Initial ma gandisem la ceva personalizat, gen o cupa cu mesajul "Pentru cea mai buna mama", "Pentru cel mai bun tata", dar totusi destul de scumpe si in plus sunt doua. Nu stiu! Poate m.am gandit prost. Voi ce ziceti? Ceva idei?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Arata-le carnetul cu toate notele tale si in felul acesta ai sansa de a le arata cat de mult ii iubesti.

| Salaoru_Cosmin_1999 a răspuns:

Este foarte buna idea ta le poti face cadou cate o cupa la fiecare sau le poti face cadoutongueentru mama poti alege:
- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
Iar pentru tatasickun portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
- muzica este unul din cele mai raspandite cadouri utile si elegante: daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata;
Acum depinde si de bugetul tau big grin sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? happy