| AlexaRia a întrebat:

Bunaaaa fetelor, revin si eu cu o intrebare, eu nu prea am cine stie ce in materie de sani, dar as vrea sa fac si eu o iluzie si sa umplu cu ceva, nu sosete. Ce as putea sa cumpar pentru a-mi da si mie niste forme in zona sanilor?

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt in comert, sutiene umplute cu burete care arata senzational, cele cu psuh-up.
Cauta si le vei gasi! Schimba perceptia optica, de parca ai avea deja cupa B sau C.

| AlexaRia explică (pentru Violleta2022):

Eu aveam nevoie de ceva sa pun in partea de jos ca sa apara pielea in mijloc pentru un costum de cosplay, de aceea intrebam cu ce as putea umple

| Violleta2022 a răspuns:

Un sutien cu push-up, fiindca altceva nu ai avea ce sa cumperi.
Vor creste si sanii, dar toate la timpul lor!

Hraneste-te sanatos cu mancare sanataosa plina de vitamine si minerale, ca hormonii de crestere sa fie stimulati si atunci iti vor creste natural.

| Celcestietot a răspuns:

Cu baloane din alea de apa

| Eireann a răspuns:

Daca nu merge cu push up incearca un sutien de tip ballconette, cauta pe YouTube un tutorial care sa arate cum sa dai iluzie de decolteu si poarta topuri de tip baby doll care au o panglica care se leaga sau un elastic fix sub sani. E mult efort si nu stiu daca merita. Ti-as povesti de dureri de spate si de alte probleme ale fetelor cu sanii mari dar nu te ajuta cu nimic. Iubeste-te asa cum esti.

| AlexaRia explică (pentru Eireann):

Nu merg asa ca eu am nevoie pentru un cosplay

| haileewatson a răspuns:

Ia-ti sutien cu push-up.

| AlexaRia explică (pentru haileewatson):

Am dar se turteste de la pulover. voiam ceva cu care sa il umplu mai solid sa il tina sa nu se mai turteasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ingrasi 10 kg si le dai jos, o sa ramai cu sanii mai mari.

| AlexaRia explică (pentru anonim_4396):

Ii dragut ca tu crez ca asa merge si mai e si faptul ca oricat mananc tot nu iau in greutate... daca bate vantul un pic mai tare imi iau zborul

| Strwberrs a răspuns (pentru AlexaRia):

Ah Doamne! Sunt la fel! Sunt asa de slaba incat daca ma bate vantul mai tare, trebuie sa ma tin de cinevawinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexaRia):

Niste sport ai incercat sa faci?

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Ai putea sa iti pui bureti sau silicoane. Am auzit ca mai sunt si unele fete care isi pun mai multe sutiene pe ele sau merg la sala si fac exercitii pentru sani. Am auzit ca nu ti se pot dezvolta sanii daca faci gimnastica pe TPU, dar eu am facut si mi-au mai crescut. Nu ii asculta pe toti. Te pup. Raspuns castigator?

| AlexaRia explică (pentru Strwberrs):

M-am uitat pe eMAG si nu am gasit nici un fel de silicon sau burete care sa fie folositor...

| Saiko93 a răspuns:

Si va mai mirati de ce aveti o reputatie de toata jena in majoritatea tarilor. Iti recomand, un nr daca cu asemenea subiecte iti preocupi timpul

| AlexaRia explică (pentru Saiko93):

Bai uratule nu ti-a cerut nimeni parerea asa ca fa ca valea

| 4ndr33y a răspuns (pentru AlexaRia):

Ce ti-au razbufnit frustrarile la faza asta, fara nicio retinere laughing

| Saiko93 a răspuns (pentru AlexaRia):

Intrebarea initiala este cea mai verosimila dovada ca esti o ipocrita fara margini P.S. Tu stii despre ce vale vorbesti happy Fac pariu ca e roz ca ochii tai laughing copilo

| Jonathan81 a răspuns:

Eu sunt băiat și după părerea mea nu ai nevoie de nimic ești perfectă așa cum ești ce să zic cu vârsta va veni avantajele happy dar și dezavantajele!

| pinksweetloverr a răspuns:

Sutien cu push up si iti faci contur cu bronzer pe decolteu

| mdirector30 a răspuns:

Stai linistita, esti frumoasa si asa.

| AlexaRia explică (pentru mdirector30):

XD mersi da nu imi e mie de frumusete, vreau sa fac cosplay la ceva si nu o sa arate fain fara