| username23 a întrebat:

Am nevoie de cit mai multe pareri! Spuneti-va si voi parerea! Ce ar fi mai bine, de sf valentin prietenului meu m-am gindit sa-i iau o fotografie mare si s-o pun in rama, ce ar fi mai bine fotografia mea? sau a lui? Fotografii recente nu prea avem, si stiu ca i-ar placea sa se uite la mine pe foto, dar totusi consider ca nu e chiar frumos sa-i dau poza mea. Ce sa fac!? Pentru cele mai bune raspunsuri si argumente dau funda! La restul dau inteligent!

Răspuns Câştigător
| deux a răspuns:

Pai o poza cu amandoi ar fi perfectawinkingsi ce daca nu sunt recenteoh go on nu conteaza asta, conteaza ca sunteti voi doiwinking si cand se va uita la poza o sa aiba din nou acele amintiri in minte cu voi doithinking si ar vedea cat de bine va sta impreuna. Opoza cu voi doi e mai indicatawinking
acum faci ce vrei tutongue dar asta e parerea meatonguetonguetongue

5 răspunsuri:
| Relax_7124 a răspuns:

Poti sa-i dai o poza cu tine daca ii place sa te priveasca sau asa si in plus ii mai poti da ceva in gen un lantic tu cu o jumatate de inima iar el cu cealalta jumatate eu asta as face tongue

succes! sper sa-i placa cadoul tau

funda?puppy dog eyes plsss

| lavyBandB a răspuns:

Dar o poza cu amandoi nu ai? Eu una as pune o poza de cupluhappy

| astridwhite a răspuns:

Si eu am avut dilema asta. Nici o poza cu noi nu am vrut, pentru ca nu pot sa il oblig sa "ne" afiseze in camera lui. Nici o poza cu el, ca nu avea sens, putea sa si-o faca singur. Si intr-adevar, nici o poza cu tine poate... Nu stii daca ii place cum ai iesit in poza, sau daca e genul care isi lipeste imaginea iubitei peste tot. Sa stii ca majoritatea baietilor nu fac asta, ca isi ofenseaza imaginea de "dur". Eu am decupat dintr-o poza cu noi doi doar mainile noastre impreunate, si am lasat in spate fundalul cu un parc foarte frumos din Paris pe care l-am vizitat impreuna. Sigur a insemnat ceva si pentru el. Sper sa-ti fie de folos! happy

| tzutzy_3632 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi o poza cu amandoi. Sau exista unele rame care au doua fete. Si pe o fata ai putea pune o poza cu voi doi si pe cealalta o poza cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o poza cu amandoi...