| Radu_Andrey_1995 a întrebat:

vreau sa imi cumpar o tableta de la Allview, credeti ca fac o alegere buna? astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Da,spun asta deoarece cei de la Allview au scos lucruri bune (nu te lua dupa cei care spun ca Allview nu este bun pentru ca este facut in china pentru ca, pana la urma, si Samsung este facut in china si multi au vrut sa-si cumpere s3 ) deci faci o alegere foarte bun in privinta asta.

| Iubareatzãã a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy tab 2! Este cea Mai performanta tableta de pe piata!(din Romania) Cele de la Allview sunt destul de proaste...nu ti le recomand! Bafta!

| xBest a răspuns:

Nu-s eu mare fan Allview dar nu pot zice ca sunt proaste tabletele am si eu una de la Allview si m-a tinut un an fara buguri fara lag cei drept nu au cine stie ce procesoare dar merg. Si au un pret accesibil. Si daca nu iti plac eu recomand nexus7