| ExtreamL4D a întrebat:

Imi puteti spune c-am ce acumulatori imi recomandati pentru aparatul meu foto Samsung ES9.

1) Ce spuneti de acestia http://www.altex.ro/......4-e-4-2700 Pentru ca imi spune la aparat ca trebuie Acumulatoare de marca renumita ca Ni-Mh care sunt si acestia overnight.

2)Dupa parerea voastra sunt buni?

3)Daca credeti ca nu sunt buni dati-mi voi alte exemple de incarcarcator care sa contina si in + 4 acumulatori pe langa el.

4)Cat timp credeti ca ma pot tine pornit aparatul foto, fiindca cu baterii normale imi tine aparatul deschis 5 minute.

Multumesc pentru ajutor. Funda cel mai bun raspuns dar si complex.

1 răspuns:
| T3odor a răspuns:

Sincer se gasesc acumulatori si incarcator nicd GP powerbak de 2800 mah sau 2700 mah de 2300 mah si de 2500 mah ii gasesti in super market trebuie sa nu ii formatezi decat sa ii incarcibig grin