| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: Acum mi-am luat un aparat foto digital Kodak easyshare c122 si am pus in el baterii normale de 1, 5 volti, dar aparatul mi-a mancat tot din baterii dupa 5 poze. Ce baterii ar trebui sa pun in el? Baterii originale Kodak sau sa iau incarcator de baterii cu baterii? Daca da ce marca?

1 răspuns:
| trolololo a răspuns:

Eu am în camera baterii Duracell Turbo. Am tras destule cadre și încă rezista.
Poți lua și un încărcător, ceva bun gen Energizer sau Philips, care costa cam 150 lei cu tot cu acumulatori.