| anonim_4396 a întrebat:

!!
Am si eu o problema: Acum mi-am luat un aparat foto digital Kodak easyshare c122 si am pus in el baterii normale de 1, 5 volti, dar aparatul mi-a mancat tot din baterii dupa 5 poze. Ce baterii ar trebui sa pun in el? Baterii originale Kodak sau sa iau incarcator de baterii cu baterii??? Daca da ce marca?? DAU FUNDA!!!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cumpara 2 acumulatori genul asta
http://static.tme.eu/......000-hd.jpg
si incarcator pentru ele.
Bafta!

| Broadband a răspuns:

Trebuie sa-si faca un rodaj...cel putin asa a facut la mine...am un fuji c25 si cand l-am cumparat am facut 20 de poze si s-a dus bateriile..folosesc alcaline varta sunt unele rosii arata un aparat foto pe ele.se simte diferenta fata de celelalte. poti sa incerci si cu incarcator dar e cam scump, eu nu mai mi-am luat