| Ciuuf a întrebat:

Buna imi puteti spune cu ce sa ma imbrac de scoala da fara fuste cu jeans vreau va rog funda+vot rapid

Răspuns Câştigător
| iulia_7165 a răspuns:

Buna,Adriana! Eu ti-as recomanda o pereche de jeans, o camasa, o vesta si o pereche de balerini! Este o tinuta foarte lejera si eleganta zic eu! te pup! app add:yulya_96me,mai vb!

3 răspunsuri:
| lordnebun a răspuns:

Buna Adryana eu tias recomanda sa te imbraci intr-o pereche de pantaloni trei sferturi si un tricou Hannah Montana si o sapca misto funda?

| mihaelutzza a răspuns:

Pai cel mai bine este sa te imbraci intr-o pereche de blugi cu un tricou sau o bluza depinde de vreme si niste sandale sau adidasi cel mai bine!

| midnightstd a răspuns:

Puiule! mergi in uniforma! ca o sa ai timp sa fi si frumoasa! crede-ma