| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Îmi puteți spune unde aș putea găsi o brățară de aur cu inel atașat în genul cum au arăboaicele? Am tot căutat și nu am găsit.

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| IreneNemteanu a răspuns:

In Bucuresti, zona magazinul Unirea, vis a vis sunt cateva magazine cu verighete si bratari gemul care-l cauti.

| NadyPorahy explică (pentru IreneNemteanu):

Îmi poți spune te rog frumos cum se numește? Poate o găsesc pe net pentru că eu nu sunt din București. big grin

| IreneNemteanu a răspuns (pentru NadyPorahy):

Îmi pare rău dar nu știu numele magazinului și nici dacă au vânzări on-line, doar locația lor fizic, cea care ți-am menționat-o anterior.
Dacă trec prin zonă întreb despre o eventuală livrare on-line și revin, doar că puțin probabil să fie în perioada imediat următoare eu urmând sa plec în concediu.

| NadyPorahy explică (pentru IreneNemteanu):

Nici o problemă. Când ai drum pe acolo, chiar te rog să-mi spui numele. Mulțumesc frumos!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste cu un bijutier, ei fac la comanda, cu aur adevarat (marcat).