| Valentina_Reut_1985 a întrebat:

Bună! Îmi puteți spune ce cadou aș putea să îi iau verișoarei mele? Face 20 de ani și precizez că este penticostală (nu pot să îi iau orice, ex.: brățară, cercei)
Am căutat pe net și am văzut ramă cu poză, dar nu îmi place ideea, îmi dați voi câteva idei? Vă rog! Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă tot nu știi ce să-i iei, mai bine îi dai bani și-și ia ea ce vrei. și poți să-i duci și niște flori sau o felicitare drăguță scrisă de mână

| alina2k18 a răspuns:

O gentuta draguta micuta negra?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu-i lua nimic prezenta ta ar trebuie sa conteze dacă tor vrei săi iei ceva cumpărai o sawruma cu usturoi și un Pepsi rece la pachet -_-

| IgnatVictor a răspuns:

Bună!
Dacă vrei, poți să îi cumperi o lampă drăguță. Poate să și-o pună pe birou sau pe noptieră și, noaptea, e potrivită pentru citit și alte activități. Iar dacă lampa mai are și un model interesant - în formă de planetă sau mai știu eu ce - atunci e și mai bine. O altă idee ar fi să îi cumperi o cană care își schimbă culoarea atunci când torni un lichid fierbinte în ea. Ideea e destul de interesantă, dar e potrivită pentru zilele de iarnă. Dacă nu, poți încerca să-i cumperi un ceas deșteptător digital. Oricine poate să folosească unul din ăsta, chiar dacă telefonul mobil poate să facă același lucru.

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro

| Fiorella00 a răspuns:

Cel mai frumos cadou: flori si ciocolată(sau chiar un tort pentru ziua ei), sincer niciodată nu dă greși