| AndreeaDiana0412 a întrebat:

In curand vine ziua lui frate-miu, care implineste 6 ani, si vreau sa-i iau niste jucarii Angry Birds. Puteti sa-mi spuneti de unde as putea cumpara niste jucarii din astea? Am vazut prin farmacii, dar au niste preturi formidabile pentru niste jucarii din plus. Si daca stiti de unde as putea cumpara si o prastie.
Si daca ati mai avea sugestii pentru jucarii, ar fi bine venite deoarece intre mine si frate-miu e diferenta mare de varsta si nu prea stiu ce le plac copiilor de varsta lui.
Funda

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Ai fost si tu de varsta lui draga, nu vad o asa mare diferenta de varsta cand te vad ca intrebi de unde sa cumperi o prastie etc.
Pai de magazine cu jucarii nu ai auzit?

www.lexshop.ro/.../jucarii-plus-angry-birds-10-cm-cu-sunet.html

Angry birds le-ai vazut in farmacii pentru ca sunt pentru copii de 2-4 ani.
Ti-as recomanda o masina sau o bluzita.
Succes!

| AndreeaDiana0412 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Bine ''draga''; am sa-i cumpar ceva pentru varsta lui: un joc WII cu... batai sau cu ceva infricosator (cam asa ceva ii place)
cand eram de varsta lui nu visam la asa ceva... dar de atunci au trecut ceva ani si au crescut pretentiile

| mimicool a răspuns:

Am vazut jucarii Angry Birds si la magazinul Noriel din Afi, dar sunt destul de scumpe.Vezi si tu, daca ii plac jucariile de plus poti sa ii iei cam orice animal.De asemenea cred ca s-ar bucura si de un lego sau un joc mai intercativ.Succes in cautarea cadoului perfect si LA MULTI ANI!:*