| claudia07 a întrebat:

Buna m-am gandit si cred ca ar fi mai bine sa-mi iau un samsung 5320 ce ziceti? Vreau niste pareri.Sa mi-l cumpar?

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

E super happy
Faci o alegere super.
Ca alternativa ai si S5600, dar are afisajul mai mic.
Eu am S5600, dar tot mai mult as prefera S5320, datorita afisajului wide.

| Elena1234456 a răspuns:

E dragut telefonul... daca iti place i-al!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Da, este foarte bun. O prietena de-a mea are un astfel de telefon si este foarte foarte multumita de el! Ti-l recomand! Mai ales ca in afara faptului ca eun telefon foarte bun, cu multe facilitati, design-ul este foarte elegant!

| BabyRosse a răspuns:

Daca-ti place de ce nu.Pa sa ai grija de tine!

| ingeras14 a răspuns:

Daca iti place nu mai sta pe ganduriwinking...telefonul este dragut...si am auzit k samsung este foarte bun... Ia`l k nu cred ca vei regreta kiss