| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Mama mea are abonament la Orange (eu sunt pe cartela) si a sunat-o cineva de la ei acum vreo saptamana si i-a spus ca are o oferta sau ceva de genu si ca are o reducere daca vrea sa cumpere un telefon. Eu m-am gandit sa merg cu ea maine si sa imi iau eu telefon, ca si asa vroiam sa mi-l schimb.

Cine imi poate spune si mie ce fel de reducere ar putea fi? M-am gandit ca s-ar putea sa fie punctele stranse, pentru ca tata le-a folosit, dar mama nu. Si cine imi poate da un link cu o lista de telefoane care s-ar putea afla la o oferta din asta (din nou, nu stiu exact oferta)? Vreau sa imi fac o idee de ce tel as putea sa-mi iau.

Oh, si: voi ati primit vreo data un telefon dintr-asta de la Orange?

Merci! Funda love struck

Răspuns Câştigător
| StiGGy a răspuns:

Da... e si asta cu punctele, dar daca iti prelungesti abonamentul pentru o anumita perioada de timp, sunt acele telefoane la oferta, eu asa mi-am luat Lg-ul meu. Uite aici un link, poate iti dai seama : https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane

1 răspuns:
| dragutza98 a răspuns:

Da,si eu
ia-ti unu cu 0 lei unu cu taskrim cu trei carcase diferite nu sunt decat 50 min.