| Cristi07_3329 a întrebat:

care ma poate ajuta plsss mi-am blokat cartela adica nu cartela mea a surori mele si acum tot eu trebuie sa o deblochez am sunat la *100# si am scris numarul ei de telefon la puk dar... dupa in loc sa apara codul puk mi-a aparut o pagina care cere parola pentru abonament sau ceva de genu plss care ma poate ajuta? plsss(cartela este pe abonament la orange ) plsss ajutati-ma! Mersi

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Este abonament, deci nu poți să suni la Orange, ci trebui să te duci la Orange cu titularul abonamentului și buletinul său altfel nu ai cum să o deblochezi.