| Rebe1 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de ugg.uri si desigur ca nu sunt originale. Am auzit ca este un spray sa nu intre apa in cizme sau cv de genul. De unde il pot cumpara/comanda?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Spray ca sa devină impermeabile? Au la aproape orice magazin de încălțăminte, eu am luat de la Deichmann, vreo 20 lei costa.

4 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

Gasesti si aici http://bit.ly/2CxEFpk

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Gasesti spray de impermeabilizat si prin hipermarketuri, eu am luat din Carrefour, 17 lei costa.

| Adry05 a răspuns:

Deichman, CCC, Benvenuti. Aproape orice ce tine de incaltaminte.

| Rebe1 explică (pentru Bondarel99):

Multumesc!