| dany1128 a întrebat:

Buna,o întrebare pentru cei care și-au mai comandat de pe SHEIN. Și am sesizat ceva ciudat. Este in tranzit de vreo 5 zile, așa îmi apare la track: In transit(Arrived to local facility) din 9 Noiembrie este exact la fel și nu știu ce sa fac. Oare mi-au pierdut coletul sau ceva? Comanda trebuie sa îmi vina practic pe 20-23 luna asta, dar nu știu dacă e normal de 5 zile sa fie tot in UK și sa se miște așa de încet. Ce aș putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Shein este in China, nu in UK!
Iar coletul vine in 2-3 saptamani, deci rabdare ca nu s-a platit pret de sute de dolari pe transport, ca sa ti-l trimita cu curierul ci vine cu cel mai ieftin transport, de aceea se ajunge ia mult timp.

| Estellar a răspuns:

Ți-a ajuns până la urmă? În aceeași situație sunt și eu.