| Snicker a întrebat:

Buna,
Se apropie ziua de nastere a unui coleg si nu stiu ce i-as putea cumpara.
Deci face 15 ani, este un baiat obisnuit, nu are anumite preferinte fata de muzica, ii place si se pricepe la mecania. Vreau sa spun ca repara singur masinile din ateluierul tatalui sau.
Ce i-as putea cumpara? M-ati putea ajuta cu cateva idei? Ceva legat de mecanica? Sau voi ce ziceti?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ea_2165 a răspuns:

Nu neaparat de mecanica big grin.
si eu cand ma duc la o zi de nastere a unui baiat. 8-) marea problema e ca nu stiu ce sa ii cumpar.

iai un tricou fainsmug la moda.smug sau o camasa. [eu asa fac uneori] dar cel mai des iau parfum. mai ales de la avon.

Bafta:*. Sper ca te-am ajutat¬

1 răspuns:
| greenapple a răspuns:

Poti sa-i faci un tricou personalizat.Pe dansul sa pui o poza cu o masina sau ceva de genul asta.