| Borderline a întrebat:

Se apropie ziua mea și aș vrea să-mi iau un aparat Nikon D3000, am găsit o ofertă în care primești Nikon D3000 kit AF-s 18-55mm f/3. 5-5. 6 G VR + Geanta foto Nikon CF-EU05 + Fancier WT3530 - trepied foto la prețul de 1. 679, 00 lei, ce credeți se merită, e bună camera? Sunt începător și nu mă prea pricep dar știu despre ea că nu filmează și nu are live view.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Cumpără-l, este un aparat destul de profesional.
In general firma Nikon scoate aparate bune și au o claritate super.

| GabrielEmanuel a răspuns:

Nu ma pricep nici eu.