| Gurgiu a întrebat:

Buna seara, am și eu o întrebare, am card de bonuri de la sodexo si m-am uitat pe aplicație si acolo aparea ca pot face cumpărături de la Altex sau h&m sau multe alte magazine de acest gen, știți cumva dacă este posibil?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar mincare poti cumpara pe aceste carduri, pe ele nu scrie card cadou, daca scria card cadou le puteai folosii in altex sau flanco sa cumperi aparate haine si tigăi de exemplu, asa le poti folosii numai in supermaketuri si hypermarketuri pentru a cumpăra mincare cu ele.