| OvyBluRay a întrebat:

Buna Seara Dau fundita cine ma ajuta sa comand ceva de pe un site strain acesta http://www.hifi-tower.co.uk/ vreau sa comand niste boxe care sunt super si eftine dar vreau sa stiu eu comand a cum dar cum procedez cum platesc cum ajunge cum pot sa fac rost de email lor sau id lor cine stie adica cine ma ajuta are fundita de la mine

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Se plateste online, trebuie sa ai un card si bagi datele cardului si ei isi iau banii din contul atasat cardului, trebuie sa ai grija insa ca transportul poate costa mai mult decat produsul in sine (eu am patit-o, de pe alt site din uk). fiind in ue, coletul iti ajunge direct la posta, primesti aviz si mergi sa-l ridici cu buletinul. trebuie sa te asiguri insa ca onoreaza comenzi din Romania, pentru ca multi nu trimit aici - se fura, dispar pe traseu (al meu a ramas "ratacit" la posta, fara sa-mi aduca avizul, m-am facut si de rusine la oamenii aia ca le-am scris si le-am batut obrazul ca nu-s seriosi ca trecuse foarte mult de cand facusem comanda) sau cardurile cu care se face plata sunt false sau furate :( vad ca ei pe site au o rubrica de FAQ unde sunt trecute si tarile unde expediaza - Romania nu figureaza, dar nu figureaza nici in lista de tari unde nu expediaza :)) au rubrica de contact pentru intrebari directe, iar adresa de email vad ca o au la About us http://www.hifi-tower.co.uk/Information/imprint/About_Us.htm, poti sa le scrii sa-i intrebi daca livreaza la noi. in plus vad ca au si conturi pe facebook si twitter. sper ca te-am ajutat, succes!

| OvyBluRay explică (pentru mixxjim):

Si cam cat este costul transportului cu aproximatie

2 răspunsuri:
| OvyBluRay explică:

La ce fii mai explicit