| kitty00 a întrebat:

Nu inteleg care este faza cu Zenda(zenda.ro)...happy Adica ce este asta? O firma, o ...nu stiu cum sa ii spun. ceva gen Avon,Life-care doar ca are haine si asa? Si daca vreau sa comand ceva de acolo,cum ajunge la mine? Cum platesc?! Multumesc mult, mult de tot!

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

E un site cu haine/incaltaminte/cosmetice ce nu s-au vandut in magazine.
Trebuie sa ai buletin ca sa poti comanda, iar coletul iti va ajunge acasa printr'o firma de curierat si platesti pe loc.