| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare la toti, vreau sa imi comand o placa video de pe www.pcgarage.ro si nu stiu daca se poate sa platesc cand imi ajunge marfa acasa, adica cum s-ar zice "la usa"? pe emag stiu ca se poate, dar pe pcgarage, nu am vazut acolo la Sectiunea "Cum Platesc" asa ceva, si am zis ca cineva a platit asa si poate stie, va rog un raspuns!

1 răspuns:
| myhay144 a răspuns:

Iti dai seama ca se poate, probabil iti vine prin curier sau posta in ambele cazuri platesti cand primesti produsu acasa sau la posta!