| carlakzp a întrebat:

Știe cineva unde pot să găsesc șamponul Head&Shoulders Clinically Proven Solutions în România? Este un șampon anti-mătreață foarte bun și câteva magazine din oraș le-au avut în stoc pentru foarte puțin timp și nu am apucat să cumpăr mai multe. Mulțumesc mult.

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Du-te la magazinele de import Germania și caută proce șampon de bebeluși.
Așa am scăpat eu de problemă.

| weloveit a răspuns:

Ai incercat in farmacii? Sau la drugstoruri, in hypermarketurile mare?