| anonim_4396 a întrebat:

A cumpărat cineva de pe aliexpress? Ce părere aveti? Recomandati?

4 răspunsuri:
| twas a răspuns:

Buna.Eu mi-am luat cateva lucruri de acolo (cosmetice, bijuterii, carcase de telefon) la preturi mici si chiar sunt faine.Comanda ajunge in 1-2 luni, insa se poate intampla ca unele produse sa nu mai ajunga. Daca vrei sa cumperi de acolo, recomand sa citesti inainte parerile altor cumparatori si sa nu iti comanzi chestii prea scumpe ca nu poti fi sigura daca le primesti sau arata ca in poze.

| Andreyya a răspuns:

Si transportul?

| twas a răspuns (pentru Andreyya):

In mare parte este gratuit, insa trebuie sa te uiti la fiecare comerciant pentru ca unii iau bani.

| Oana92 a răspuns (pentru twas):

Se poate selecta Free shipping...si iti arata doar variantele cu transport gratuit happy Din ce am inteles de la alte persoane e cel mai ok sa va uitati la nr de diamante/notele oferite, cei care au peste 95 % sunt OK.