| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

Buna TPU...acum cateva saptamani am fost cu un tip pe care nu prea il placeam. faza e ca mai fusesem in urma cu1 an cu el si poate de asta nu il mai placeam a doua oara.cand m-am pus cu el a doua doara m-am si sarutat cu el.asta a fost primul meu sarut dar nu mi-a placut deloc.si acum cea mai buna prietena a mea e cu el. ei ii place foarte mult cum saruta. dar mie nu. oare dc?

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Poate pentru ca nu iti place de el si de asta gandeste-te daca nu iti place si te gandesti si cand esti cu el ca nu iti place mrg ti-a intrat in subconstient ca nu iti place nimic la el si cred ca de asta nu iti place cum saruta
in orice caz gusturile nu se discuta poate ca prietena ta are alte gulturi sau pentru ca il place pe el ii place si cum saruta

3 răspunsuri:
| acdcfan a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji. Am citit undeva: ''toti stim sa sarutam, doar ca toti o facem diferit''. Probabil stilul lui a fost mai compatibil cu stiulul prietenei tale decat cu stilul tau.

| lizzy01 a răspuns:

Pai... poate ei ii place de el si de asta...

| lulu_1818 a răspuns:

Mmm...chiar atat de mult te framanta mai?:-s