| Chetrone a întrebat:

Am dat recent (7 septembrie) o comanda de pe Crazy Factory si nu a venit inca, stau intr-o zona rurala ( sat ) si nu stiu daca o sa ma sune un curier sau o sa vina prin posta. Daca a mai dat cineva comanda de pe acest site sa ma ajute, va rog. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Te suna sau îți dă un mesaj in doua trei zile. Stai liniștit/a funda. happy

| Chetrone explică (pentru Alexandr1457Antonia):

Deja au trecut 6 zile si nu m-au sunat sau mi-au dat mail

| Alexandr1457Antonia a răspuns (pentru Chetrone):

Pai atunci suni la firma și faci o reclamație. Normal trebuia să vina in 3 zile.

| Chetrone explică (pentru Alexandr1457Antonia):

Nu-i din Romania site-ul.