| andrei1121 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cam cat costa o casa in USA una simpla cu o baie o bucatarie un living si 4 dormitoare

Răspuns Câştigător
| Faier_James_1993 a răspuns:

Ai un site unde poti sa vezi mai multe case in care arat si pretul lor, sper ca te-am ajutat http://www.holprop.com/property/sale/USA/

4 răspunsuri:
| Andrew23 a răspuns:

Vreo 50 000 DE euro. nu e foarte scumpahappy dar depinde si de zona in care este amplasatahappy

| monstereye a răspuns:

Depinde, in euro sau dolari?

| andrei1121 explică (pentru monstereye):

Oricare si euro si dolari

| Faier_James_1993 a răspuns:

Intra pe www.zillow.com si scrii statul respectiv, camerele pretul, etc.