| qLoveSmileღ a întrebat:

Am Samsung Corby S3650, şi pisica mi-a ros căştile originale de la el. De unde aş putea să'mi iau căşti? (Nu neapărat originale Samsung Corby), doar să se audă tare. Aş putea să'mi cumpăr de la un magazin obişnuit de telefoane sau din magazinul Cosmote? Aa, şi cam cât ar costa o pereche de căşti care să se audă tare muzica?

Aştept răspunsuri. kiss

Răspuns Câştigător
| Last13Lucky a răspuns:

Te poti duce in orice Orange shop sau magazin Cosmote, este imposibil sa nu gasesti o pereche de astfel de casti.Iar pretul variaza intre 10-20 de lei.

| qLoveSmileღ explică (pentru Last13Lucky):

O să mă duc mâine să-mi cumpăr. Mersii`. kiss

| Last13Lucky a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Cu mare placere!:*

6 răspunsuri:
| Byabiss a răspuns:

Exista Orange, Vodafone, cosmote doamne si in piata este cauta

| qLoveSmileღ explică (pentru Byabiss):

"doamne" Bine ca te trezesti si tu acum sa raspunzi. laughing Stai linistita ca mi-am cumparat din august.

| Co5m1n a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Zi'mi te rog de unde si cu cat le'ai luat?

| qLoveSmileღ explică (pentru Co5m1n):

Le-am luat cand eram in Romania, la un magazin din Obor (nu mai tin minte care), si am dat 20 lei pe ele..Si se aude ff bine, dar acum nu le mai folosesc, ca mi-am luat Iphone 5 (si la el imi zboara urechile la cat de tare se aude laughing )