| OneShootFicit0N a întrebat:

1) Ce format de muzica se aide mai tare pe samsung corby S3650?
2) O modalitate de a-l face sa se auda mia tare (daca exista).

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

1) toate se aud la fel daca au o frecventa, aia face o melodie sa se auda mai tare sau mai incet (ideea de HQ ). de obicei mp3 cu mai multi MB (pe la o mel de 3-4 minute sa aiba cam 6-7 mb) ar trebui sa se auda mai clar si mai tare.
2) aparatul ala are un anumit numar de wati. nu poti sa faci nimic sa ridici numarul ala decat cu un amplificator si/sau boxe.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat