| Piitica a întrebat:

as vrea sa imi schimb garderoba dar momentan nu dispun de atatia bani, ce solutii imi puteti oferi?

Răspuns Câştigător
| Anby a răspuns:

Poti mereu sa imprumuti o haina de la o prietena, sa schimbati intre voi cateva bluze sau pantaloni.
Dar daca te simti destul de increzatoare poti incerca sa mergi la un Second Hand, asteapta sa primeasca marfa noua si vezi daca iti place ceva.Cauta hainele sa fie cat de cat bune (poate de marca: zara, aggresion, etc cu putin noroc gasesti din astea happy ) si sa nu fie patate/uzate.
Bafta~!

2 răspunsuri:
| pensionaru98 a răspuns:

De acord cu Anby, poti merge la un SecondHand, acolo gasesti haine si de calitate, si de firma. Sunt si ieftine si din strainatate. Succes, Funda?