| Razvy_4886 a întrebat:

Vine Craciunul si m-am gandit sa cumpar cadouri pentru familia mea(mama; tata; sora) dar nu am nici-o idee; mamei mele nu ii plac ornamentele iar lumanari are deja prea multe asa ca lista se restrange... Habar nu am ce cadouri as putea lua(suma petnru fiecare 50-60 lei)... Aveti cateva ideei?

Răspuns Câştigător
| r0x1d0lc3 a răspuns:

Pai mamei ii poti lua o floare ( la ghiveci bineinteles ) Sau personalizeaz-i o cana cu o poza su cu cea mai buna mamica. Tatalui tau ii poti lua ori un ceas, ori un parfum, ori un portifel. Si surorii tale ii poti lua o trusa de machiaj, tot asa un parfum, ori sa-i personalizei o perna sau un puzzle dragut, un ursulet de plus, o geanta, sau ceva de argint... Sper ca te-am ajutat. Sa ne zici si noua ce ai ales. Succes :*

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti lua seturi de cosmetice care se gasesc in supermarketuri acum. Pentru sora poate te ajuta http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-1.html

| Ramo80 a răspuns:

Hai sa-ti spun ce o sa la iau eu parintilor mei. Cred ca stii standurile acelea cu esente de parfum. Stiu multe persoane cu posibilitati care cumpara din genul asta de locuri si cupara mai multe feluri la pret mai mic decat ar da pe 3-4 parfumuri in magazinele specializate. O sa le incarc la fiecare cate o sticluta cu parfum, ce stiu eu ca le place si gata. De 100 ron fiecare. Dar poti incarca si de 50 ron. Nu o sa ma fac de ras ca nu le-am luat parfumurile originale de 100 ml cu siguranta, pentru ca suntem in familie. Nu vreau sa le mai cumpar fel si fel de obiecte.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Mamei tale ii poti cumpara cateva cosmetice(spray, parfum, farduri)sau niste bijuterii

Tatalui un set cu aftershave+deodorant+spray

Surorii: un set cu manusi+fular+ caciula.

Te ajunge mult mai ieftinhappy