| W1xo a întrebat:

Azi mi-am dat comanda de tableta grafica de pe site ul Quick mag si nu stiu daca va ajunge(pentru ca e craciunul) si nu am primit vreun email de confirmare...va rog, daca ati intampinat probleme de genu sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De maine pîna pe 31 sunt deschise unele magazine si cu program redus, daca nu o livreaza pîna pe 30 decembrie, o vei primii după data de 3 ianuarie cand se vor deschide majoritatea magazinelor si curierii vor avea program normal, acum este perioada vacantelor.

2 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

Sună la ei!