| MrLoveLife a întrebat:

Buna TPU.Cine imi poate recomanda un parfum bun pentru barbati? ceva ca un miros frumos care sa persiste?
Ultimu care l-am folosit e Ultraviolet dar as vrea sa incerc altceva...
Multumesc frumos.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

One million

| MrLoveLife explică (pentru BiuL):

One Milion am folosithappyDestul de Boon...

| SarcasmBoy a răspuns:

Poseidon Gold.

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Un parfum foarte bun pe care sotul meu l-a folosit este Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum pentru bărbați. Daca nu stii de unde sa il comanzi o poti face de aici https://kupoane.ro/store/notino/. Pe langa reducerile saptamanale vei gasi si un cod transport gratuit notino.

| Magical a răspuns:

Midsummer man sau brigada