| aleexkdos90 a întrebat:

Buna TPU! Deci aștept o comanda de pe eMag de o săptămână, am sunat la firma de curierat și nu-l pot trimite că cică nu au primit aprobarea de la ei (Emag) și nu-l pot trimite. Ce ar trebui sa fac? Cum pot să-i contactez?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri in cont si ai un chat

| mihai69 a răspuns:

Dacă au ridicat produsul nu au nevoie de nicio aprobare.
Intră pe contul tău de eMag și accesează chat-ul să rezolve.

| dannyel86 a răspuns:

Coletul nu ar trebui sa ajunga la curier daca formalitatile eMag nu sunt finalizate. Poate au intervenit schimbari care au determinat oprirea temporara a expedierii, dar despre asta poti afla numai de la eMag. Ii suni sau le scrii online.
https://www.emag.ro/help/contact/