| LigiMe99 a întrebat:

E mai complicat... Sa va explic: Cand mama mea era mica si mergea la mare (acum are 48-49 de ani, iar atunci avea 4), abia aparusera colacii de baie cu forme amuzante. Iar ea voia unul in forma de veverita. Parintii ei (bunicii mei) erau foarte ecomnomi si nu au vrut sa-i cumpere. Si m-am gandit ca ar fi dragut sa-i iau unul de ziua ie big grin. Dar nu am gasit sad. Puteti sa-mi dati site-uri, sau locuri unde as putea gasi? Multumesc mult! Funda! A, da, sunt din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| yssyz a răspuns:

ooo...ce dulce. este foarte frumos din partea ta.
stii ai putea sa cauti in real ori gyma unde au si juarii

5 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

Bravo pentru ideea ta! dar cred ca in forma de veverita nu gasesti; eu locuiesc aproape de litoral, nu am vazut niciodata in forma de veverita ...regret...

| LigiMe99 explică:

@TraficantaDeSentimenteRoz I-am mai cumparat odata un lantisor de argint, iar colacul era doar ceva semnificativ. Normal, ii voi lua si altceva, dar mi se pare dragut sa-i iau si acel colac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In forma de veverita nu cred ca vei gasi si daca gasesti, gasesti doar de copii mici
mai bine ii cumperi un colac normal, cu siguranta se v-a bucura foarte tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea e dulce dar nu crezi ca a crescut? Orienteaza'te mai bine spre un lant care sa il poarte mereu. Ceva simplu din argint care poate fi purtat cu orice.

| isauranick a răspuns:

Salut! incerca prin mall-uri. shtranduri... piscinehappy