| eanadandre a întrebat:

Buna TPU! Ieri mi-a venit o comanda la easybox si acum cand am vrut sa o iau iar acel ecran e stins,am termem doar azi sa iau comanda, ce are, ce i fac?

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Depinde al cui e easybox-ul. In functie de asta, suni la ei si raportezi situatia. Ar trebui sa remedieze problema si sa te anunte cand s-a rezolvat.

| TheGentleman a răspuns:

Au fost lucrări de mentenanță a sistemului

| KovacsB a răspuns:

Intri in aplicatie si poti sa prelungesti termenul cu 24 de ore.

| ZokoZEW a răspuns:

Îi dai retur, ce poți face oare?

| darrio2007 a răspuns (pentru ZokoZEW):

Si cum ii da retur, inteligentă, daca easyboxul nu functioneaza?