| anonim_4396 a întrebat:

După cât timp trimite sameday mesajul pe telefon cu codul de deblocare easybox? Am comanda eMAG activa care apare ca fiind livrată la easybox, însă nu am primit nimic pe telefon. Trebuia de ieri sa livreze, însă doar astăzi seară ( ora 20) apare ca fiind alimentat în easybox.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Am pățit la fel, alimentat la 20 seara, mesajul primit pe la 23:30...

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Codul meu a venit prin sms abia după aproape 12 ore. Acum, dimineață, l-am primit.

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Nr de tel este bun, din site?

| anonim_4396 explică (pentru dinaprilie):

Da, este numărul bun. Am făcut prima comandă cu numărul greșit, anulat înainte sa emită awb, mi-am primit banii înapoi și apoi refăcut comanda cu nr actual. Prima data mi-am dat seama ca este nr greșit după ce nu am primit mesaj de la eMAG "am preluat comanda ta, etc". După ce am schimbat nr și refăcut comanda, a venit mesaj de la eMAG. Chiar și astăzi unul în care zice ca

"Salutare! Stim ca astepti comanda nr x. Facem tot posibilul sa o livram pana pe 23.12, in functie de disponibilitatea easybox-ului selectat. Echipa eMAG".

Este numărul bun, dacă nu era nu primeam nici mesaje de la eMAG.

| dinaprilie a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeste, scrie — le. Oricum e haos in depozite de la o anumita ora.

| anonim_4396 explică (pentru dinaprilie):

Am lucrat și eu la firma de curierat și știu cam ce nebunie este în perioada asta.