| MuZIcaEuNDrOg a întrebat:

Buna TPU.in vara asta m-am gandit sa imi strang bani pentru shopping, dar imi puteti spune niste magazine acceptabile ca pret, vreau si de haine si de accesori, si care au reduceri in luna iunie daca stiti.Va multumesc anticipat. dau funda love struck

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti sugerez sa ti le cumperi de pe internet iesi mai mult in avantaj. Cumperi mai multe la preturi mai mici decat in Romania, numai ca trebuie sa urmaresti site-urile ori sa te abonezi la newslatter-ul lor pentru a vedea cand sunt reducerile.
www.gojane.com - site american ce livreaza in Romania
www.boohoo.com - site englezesc livreaza in Rom
www.asos.com - Anglia
www.amazon.co.uk - Anglia
www.amazon.de - Germania
Cumparaturile pe site-urile din afara Europei se livreaza prin posta vamala si care sunt din Europa vin la posta romana.
Cu toate ca trebuie sa ai cont in banca, site-urile de sus sunt sigure, nu ai de ce sa-ti faci probleme ca ti-ar afecta contul din banca.

Bafta!