| Magdalena234 a întrebat:

happy
Incep clasa a 7-a... si vreau sa fiu total schimbata cand incep scoala. happy *nu vreau sa comentati ceva gen sa imi vad de scoala si alea alea pentru ca am note foarte bune si invat* happy
Deci, prin schimbare ma refer la : vreau sa ma imbrac mult mai fain si sa am o altfel de personalitate. big grin
Cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac? Nu doar o tinuta, va rog laughing Si cum sa imi schimb garderoba? Nu am bani sa imi cumpar haine, multe haine sau ceva gen, nu am posibilitatea asta. >_< sper ca ma puteti ajuta big grin
Si nu ma refer doar la tinute pentru la scoala, ma refer la tinute si pentru iesit afara, ceva mai special, nu tot ce au altii! happy
Eu am parul lung... ceva frizuri care as putea sa le incerc? big grin Lung si drept big grin
Si daca puteti sa imi faceti si un program ar fi superb big grin Adica un program "Sanatos" si sa fac in asa fel sa am mai mult timp liber, pentru orice big grin de exemplu cand sa mananc, sa fac temele, etc... adica sa fiu organizata big grin
DAU FUNDA PENTRU RASPUNSUL CEL MAI COMPLEX! P.S: cititi totul clar ca sa imi da-ti un raspuns fiindca nu vreau sa va mai repet ce am scris deja, si sa imi raspundeti la absolut toate intrebarile! Va pup

11 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Hormonii...
Tu vrei sa arati mai bine din ce motiv?

Ti-a cazut cineva cu tronc? Vrei sa fii mai populara? Etc?

| Magdalena234 explică (pentru cristimihailov):

Vreau sa arat bine pentru mine :* Ai de capu meu, ce mentalitate ai si tu si ala DJohnny laughing.

| Alicezzz a răspuns:

Draga mea, eu iti recomand intai o schimbare de look, daca te lasa parintii incerca o culoare noua la par dar nimic gen vulgar sau culori tipatoare, poti sa dai 30 de lei sa mergi sa te tunzi gen,,gherute, scari, filat, breton,, apoi folosesti placa, normal ca nu pot eu sa iti spun cum iti sta mai bine pentru ca nu te cunosc, asa ca decizi tu ce fel de tunsoare te prinde.La capitolu hainute nu poti face nimic fara bani, dar totusi incerca sa adopti stilu care crezi tu ca ti se potriveste, gen bluzite in colturi lungi cu blugi skinny sau cei care au aspect uzat, insa dat de multitudinea de taieturi. poti opta pentru balerini sau tenesi. Daca nu ai posibilitatea sa iti iei nimic nou, atunci iti faci putina ordine in sifonier si vezi ce poti gasi si cum le poti combina, vezi ce poti modifica. Referitor la programul tau, incerca sa catigi timpu, te trezesti, mananci, iti faci temele( nu stiu daca inveti dimineata sau duap 12:00) oricum ar fi incerca sa castigi timp, dupa ce termini cu temele, iesi afara o ora sau 2 ore, nu doar in weekend, daca iti permit parintii in timpul saptamani.Bafta in noua ta schimbare, totul depinde numai de tine, doar tu iti poti face planul si il poti urma! :*

| Magdalena234 explică (pentru Alicezzz):

Cred ca imi voi tunde doar varfurile happy Legat de vopsit, nu vreau pentru ca abia fac 14 ani, si mna, nu vreau sa imi stric parul + imi place culoarea mea naturala. big grin Imi place foarte mult cum se imbraca Lucy Hale happy sau daca o stii pe Bethany Mota. happy Multumesc mult! :* Voi vedea ce raspunsuri mai primesc si poate primesti funda happy

| DJohnny a răspuns:

Se vede cata scoala stii... Acolo e "PE care"... Nu "care" laughing))

| Magdalena234 explică (pentru DJohnny):

Iuuuuiii puppy dog eyes Sa ma scuzi domnul perfect laughing NU am scoala pentru ca nu am pus "pe". wow, cata inteligenta pe tine omule :o Jur! Cand imi dai lectii?

| DJohnny a răspuns (pentru Magdalena234):

Pe bune acum laughing))))) Da, ai gresit si din moment ce spui ca la scoala te descurci si ca ai note mari ar fi trebuit sa stii cand sa folosesti "pe" in "pe care"... Dar cultura ta lara se doritwinking Tu vrei schimbari de look, dar schimbarile de vocabular? laughing))))))) Of ce generatii urmeaza :/

| Magdalena234 explică (pentru DJohnny):

Mvaiii, ma amuzi sincer rolling on the floor) Tu ala matur blushing "lara". greu la scoala, nu? :* Frate, daca nu stii, stai dracu in banca ta si nu mai comenta! Nu am pus " pe " omoara-ma te implor! Ma pun in genunchi in fata ta ca sa ma omori ca nu am pus "pe " rolling on the floor)) Te rog pleaca de aici, n-ai ce cautaaa :*** Daca nu-mi raspunzi, nu comenta. "Ce generatii urmeaza" :o Ma scuzi ca inca nu m-am *** si ca am avut un singur iubit la cei 13 ani ai mei, nu ca altele care au peste 20, ca nu beau / fumez, nu merg in cluburi, dar ce sa faci daca aia maturi se gasesc sa comenteze ca nu pui un "pe" si daca bineinteles nu pui "pe" nu ai scoala, esti analfabet si se gasesc sa spuna de generatii. Bai copil idiot laughing [scuza-ma, dar asta e adevarul ] NU comenta de scoala mea, pentru ca stiu mai multe decat stii tu, si din moment ce scrii " lara" apai mars la scoala si invata sa scrii :* Sa vezi si tu ce inseamna sa comenteze cineva, te-am pupat :***

| Janetthe a răspuns:

Clasa a 7 a... ce poate fi mai special? toti te cre cum ai fost :D poti incerca o tunsoare tip in scari, tinuta... aici poti sa asortezi orice ai in dulap cu o simpla sanda, tenis, platforma ect :D gen:
http://www.iasifashionstreet.com/......501dd0.jpg
http://2.bp.blogspot.com/......e+wore.jpg
http://www.mayaraicu.com/......i-rock.jpg
http://i250.photobucket.com/albums/gg257/crys01_2008/diverse/final3.jpg

Faza cu stilul sanatos... nu prea am habar :)))) deci cauta aici: http://www.sets.ro/ro/mananc/mesele-zilei-retete/
nu prea i-a in serios acea imaginatie :))
SUCCES!

| anonimintotdeauna a răspuns:

Poate incerci tricourile cu colturi, dantela sau franjuri...sunt la moda...si pantaloni de blugi cu opincunte! fara bani nu faci nimic.pentru par poti incerca cozi cu creasta sau desprins.

| anonimintotdeauna a răspuns:

Program nu stiu sa fac...scuze.sper ca te.am ajutat