| elizabetha23 a întrebat:

La scoala facem cadouri intre noi si trebuie sa ai fac uneia dintre prietenele mele cele mai bune, "bugetul" maxim este de 20-25 lei voi ce credeti ca as putea sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| Pizzaislife a răspuns:

Rama cu voi doua, plus, cana cu mesaj de craciun, glob cu mesaj ( marker pentru. sticla), breloc personalizat, parfum, bratra de argint

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un produs de make up; o esarfa; un sal; o carte; un set de creme; o bratara; un inel de argint.

| anonimg a răspuns:

Cartea "Minte, caracter si personalitate". O gasesti la 10 lei la libraria Sola Scriptura din localitatea ta, acolo unde gasesti si cani inscriptionate cu mesaje frumoase pe ele si frumos ambalate, dar si alte multe cadouri. Cartea de mai sus este deosebita. Iar in perioada aceasta gasesti tot la acea librarie si cd-uri cu colinde special pentru a le face cadou, tot la 10 lei.
http://solascriptura.ro/librarii

| ALGator a răspuns:

Un bilet la film?

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena a ta, ai putea sa ii cumperi ceva de genul asta:

http://www.bershka.com/......69759.html

Sau lantisoare/bratari, cu "Best Friends Forever.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Ai putea cumpara multe chestii minore cum ar fi : un parfum la 20 25 de lei gasesti cu nemiluita, o esarfa, un ruj, o bratara, un pandativ etc...