| Andra_5221 a întrebat:

Avem la scoala o actiune, trebuie sa ne facem cadouri reciproc si eu am de facut unui baiat. Problema e ca nu ma nici cea mai mica idee. Ce ma sfatuiti? Ce as putea sa ii cumpar?

3 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Depinde si de suma pe care o vei cheltui pentru el.eu ti-as sfatui sa ii cadonezi un cias desigur daca nul are.sau un parfum. vezi si tu ceva

| anonima000000 a răspuns:

Eu te sfatuiesc un parfum, o sapca, un album al unei formati placuta de el sau daca e interesat de lectur, bine daca ii place sa citeasca ocarte mai pe gustul lui, o bluza, etc. fundita please

| erickbest90 a răspuns:

Un prezervativ...sigur ii va fi de folos rolling on the floor