| EmmEmma a întrebat:

Buna TPU luni este ziua mamei mele si nu i-am cumparat nici un cadou vreo sugestie chiar nu am nico o idee/cel mai bine primeste funda! P. S. ziua ei este luni

Răspuns Câştigător
| n1na a răspuns:

Buna Stelly, un cadou perfect pentru mama este intotdeaua un buchet mare de flori si poti adauga un set de produse cosmetice(de ce crezi tu ca are ea nevoie) sau un parfum. Daca are de toate atunci incearca sa aflii ce si-ar dori cel mai mult sau ce ii lipseste.La multi ani mamei tale si succes!

7 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Nu-i cumpara nimic; nu cred ca asta i-si doreste de la tine. incearca sa-i faci o surpriza facand sau facilitandu-i o munca pe care in mod frecvent o face

| ICPreda a răspuns:

Alut!
Orice femeie, chiar si pe mama ta, o vei cuceri cu flori! Pe langa acestea ii poti cumpara o cutie de bomboane de ciocolata mai de calitate. Niciodata sa nu lipseasca o felicitare unde, cu mana ta, ti-ai asternut gandurile si i-ai urat tot binele din lume si i-ai reamintit cat de mult o iubesti. Daca stii ce fel de parfumuri ii plac mamei tale, poti face si acest pas. O alta posibilitate este sa ii comanzi un tort, costul unui tort aniversar de aproximativ 1 kg nu depaseste 60-70 lei. Pe tort ii scrii numele dansei si un mesaj. Ii poti cumpara o floare la ghiveci, o gardenie sau un trandafir pitic, sunt foarte frumoase. O poti duce la un centru de infrumusetare, sa isi faca manichiura sau pedichiura, sa isi schimbe tunsoarea sau culoarea parului, bineinteles tu vei plati. Femeile adora sa fie rasfatate. Iar pentru mama ta ai face orice nu-i asa? De semenea ii poti cumpara un set de la Nivea, o marca recunoscuta in toata lumea care nu da gres niciodata!
Sper ca ti-am putut fi de folos, o zi buna iti doresc!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu`i lua nimic sau i`ai niste ciocolata ieftina si multa sa se ingrase laughing

| alexandra663 a răspuns:

Pai ii poti cumpara un tort si niste confetti cu care sa o surprinzi cand intra pe usa si poate un buchet de flori sau altceva cum ar fi un parfum sau nu stiu ceva ce sti u ca-i place. funda?

| marryax a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum sau un set de creme de la avon sau din sephora:* sau pur si simplu o carte si o lumanare ( nu dau gres iti zic din experienta)

| luciboss a răspuns:

Fai o felicitare cu sclipici culori ...vezi ce mai gasesti si eu dai.acesta este cel mai frumos dar.

| Ollyy a răspuns:

O planta in ghiveci ar fi cea mai potrivita pentru.o mamica