| xwun04 a întrebat:

Buna TPU.
Mai multe prietene au incercat sa dea comenzi de pe shein dar s-a intamplat acelasi lucru.
Au spus ca nu le merge sau ca le da eroare.
Ce ar putea face ca sa le mearga?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate site ul lea blocat lor conturile deoarece ele facind multe comenzi, ăia care administreaza site ul Shein au crezut ca prietenele tale fac spam si din cauza asta dă eroare, nu pot face ele nimic pana nu le deblocheaza lor conturile.

| xwun04 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Acuma e prima data cand da comanda de pe site o anumita prietena, a incercat si de pe site si de pe aplicatie si ii spune ca nu poate face tranzactia
Are card visa si shein accepta visa

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru xwun04):

Sa incerce maine sau peste 2, 3 zile poate are site ul erori tehnice

| AdioTPU a răspuns:

O fi vreo eroare de la site.