| Catalinutza05 a întrebat:

Am si eu o problema. Am iPhone 4S si am contul de iTunes al unei prietene pentru ca eu nu pot sa-mi fac. De azi nu mai imi merge sa actualizez aplicatile pe care le am. Mi s-a mai intamplat odata si am intrat in setari si am bagat din nou parola la cont si am mers dupa. Acum nu mai vrea sa mearga. Ce as putea sa fac? Nu imi merge nici sa descarc alte aplicati.

1 răspuns:
| StefanescuDaniel a răspuns:

Nu mai functioneaza fiindca telefonul Iphone 4S nu mai primeste actualizari de sistem de multa vreme. Repet actualizari a intregului sistem de operare IoS nu actualizari ale aplicatiilor. Si probabil acum au incetat si actualizarile iTunes la acest model de telefon care il ai tu si au inceput sa delogheze lumea ca sa le forteze mana sa isi cumpere modele mai noi de Iphone. Urat din partea lor dar na...cam asta e situatia. Stima