| MihhaaElla a întrebat:

Nu mai gasesc site-ul magazinului New Yorker unde puteam sa ma uit la haine si la preturi.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Http://www.newyorker.de/ro/fashion-lifestyle/
uite asta este site-ul de la magazinul new yorker;)
Funda?

| MihhaaElla explică (pentru DataSoft):

Dar nu vad preturile sad

| DataSoft a răspuns (pentru MihhaaElla):

Cum nu? LOL... https://imagizer.imageshack.us/v2/1096x877q90/661/xdtoJp.jpg vezi ca se vad preturile. pui mouse-ul pe poze si iti arata sau dai click pe poza se mareste posta si cand pui mouse-ul pe un articol vestimentar iti arata pretul.
serios acum tu stii sa folosesti pc-ul?

| MihhaaElla explică (pentru DataSoft):

Extraordinar. Acum trebuia sa citesc in stele ca se face asa? La cam toate site-urile erau total diferit.